ALLIANZ ŠUMPERK

Umění předvídat i nepředvídatelné

Allianz pojišťovna maximálně rozšířila seznam rizik v majetkovém pojištění.

Allianz pojišťovna maximálně rozšířila seznam rizik v majetkovém pojištění. Uhradí klientům úplně všechny škody, které jsou pojistitelné na českém trhu.

Praha, 11. dubna 2013; Kalendářní jaro je tady a s ním i tradiční spojení s jarním úklidem. Nejen vyčištění domova je ženskou záležitostí, ale podle nedávného průzkumu ČAP se ženy starají také pečlivěji o smlouvy, které se k jejich domovu, tedy nemovitosti a domácnosti, váží.

Read more...

Allianz odhalila od ledna do března podvody za téměř 31 milionů korun

Praha, 17. dubna 2013; Allianz pojišťovna za letošní první čtvrtletí zachránila téměř 31 milionů korun, podobně jako ve stejném období roku 2012. Detektivové pojišťovny však odhalili 642 případů, zatímco ve srovnatelném období loňského roku to bylo „pouze“ 382 případů. V počtu podvodníků letos suverénně vede hlavní město Praha, na druhém místě je její okolí – střední Čechy.


Read more...

Otevíráme 2.května 2013

2. května 2013 slavnostně otevíráme naši pobočku Allianz pojišťovny a.s. v Šumperku, v ulici Roosveltova 2.

Nová pobočka v Šumperku nabízí diskrétní zázemí, příjemné „neúřední“ prostředí a design, vymykající se standardním pojišťováckým prostorům.

Naši pracovníci se těší na klienty, kterým jsou v příjemném prostředí připraveni poskytnout kvalitní a profesionální služby.Těšíme se na Vaši návštěvu.


Read more...

Allianz penzijní fond


Praha, 3. prosince 2012; V listopadu přišlo do Allianz penzijního fondu 52 648 smluv a toto číslo ještě není zdaleka konečné. Díky tomu se tento měsíc stal opět rekordním – a to počtem nových klientů.

Read more...

Cestovní pojištění není radno podceňovat!


Praha, 6. prosince 2012; Tento víkend i u nás začíná lyžařská sezóna, ale lyžaři čím dál častěji nakupují zahraniční zájezdy - buď na levnější předvánoční období, nebo s předstihem i na jarní prázdniny. Součástí každého zájezdu by měl být balíček cestovního pojištění, v němž si je možné pojistit i stornopoplatky třeba za skipasy a přibalit by měli i dobré rady, jak se chovat, když se v zahraničí něco stane.

Read more...